UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Nauka i badania / Nasze osiągnięcia / Model Dojrzałości Krajowych Systemów Realizacji Projektów Sektora Publicznego

Model Dojrzałości Krajowych Systemów Realizacji Projektów Sektora Publicznego

W jaki sposób i jakimi metodami doskonali się realizacje projektów sektora publicznego? Na to i wiele innych pytań odpowiadają wyniki pionierskich w skali świata badań, przeprowadzonych przez wykładowcę AFiB Vistula, dr. Stanisława Gasika, w efekcie realizacji projektu pt. Model Dojrzałości Krajowych Systemów Realizacji Projektów Sektora Publicznego. Badania objęły 66 krajów i blisko 500 osób wywodzących się z nich. Ponadto, przeprowadzonych zostało blisko 40 wywiadów z osobami zaangażowanymi w realizację projektów sektora publicznego w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Australii.

Największą wartością projektu było wprowadzenie pojęcia Krajowego Systemu Realizacji Projektów Sektora Publicznego (KSRPSP), na podstawie wyników z przeprowadzonych dogłębnych analiz badanej problematyki. Ponadto, stworzony został innowacyjny model zarządzania projektami sektora publicznego oraz zestaw czynników, które w konkretnych uwarunkowaniach prowadzą do osiągnięcia sukcesów w prowadzeniu tego typu przedsięwzięć.

Badania dr. Stanisława Gasika trwały 4 lata i objęły niemal wszystkie kontynenty świata. Dzięki temu wypracowano rekomendacje nie tylko dla Polski, ale w równym stopniu dla większości krajów globu. Stanowi to potwierdzenie obecności AFiB Vistula na najwyższym światowym poziomie naukowym.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.