UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Nauka i badania / Nasze osiągnięcia / Meetings Week Poland 2017

Meetings Week Poland 2017

Zwieńczenie projektu, pt. Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę Polski – Poland Meetings Impact 2015 i prezentacja raportu o tej samej nazwie, stało się głównym punktem i zarazem otwarciem najważniejszego, organizowanego w Polsce cyklicznego wydarzenia branży spotkań – Meetings Week Poland 2017, w dniach 20-24 marca 2017 roku, w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Była to już jego 5. edycja, która zgromadziła przedstawicieli świata nauki, biznesu, rozrywki i instytucji publicznych.

Spotkania w ramach Meetings Week Poland 2017 mają charakter konferencji oraz networkingu, w których udział biorą przedstawiciele wielkiego międzynarodowego biznesu oraz stowarzyszeń zawodowych, i które obecne są w trakcie organizacji eventów na każdym etapie ich przygotowania. Aby branża mogła rozwijać się bez ograniczeń nie mogło również zabraknąć przedstawicieli mediów, polityki oraz samorządów. Głównym celem wydarzenia jest promocja branży spotkań, ale również zaprezentowanie szerokiemu gremium odbiorców jej istotności dla rozwoju kraju i wpływu w budowanie silnej i stabilnej gospodarki.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.