UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Nauka i badania / Nasze osiągnięcia / Dr Agnieszka Uflewska na liście autorów SAGE

Dr Agnieszka Uflewska na liście autorów SAGE

W listopadzie 2021 roku wydawnictwo SAGE opublikuje kolejny tom w serii swoich podręczników, cieszących się znakomitą opinią wśród czytelników. Będzie to „The SAGE Handbook of Learning and Work„. Współautorką rozdziału Smart Learning Cities Promoting Lifelong Learning through Working Lives jest dr Agnieszka Uflewska, wraz z prof. Michaelem Osbornem z Oxfordu i dr Srabani Maitrą z Uniwersytetu Glasgow. Wśród innych autorów widzimy m. in. ekspertów z Monash University w Australii, University of Stirling w Szkocji, University of Liverpool  czy University’s Steinhardt School of Education w Nowym Jorku.

Cały tom SAGE przedstawia tak: Pierwsze dwie dekady XXI wieku przyniosły rosnącą liczbę badań, teoretyzowania i studiów empirycznych na temat uczenia się i pracy. Niniejszy podręcznik przenosi rozważania na ten temat w nową sferę, wychodząc poza pojedyncze powiązanie tożsamości, uczenia się i pracy, aby objąć bardziej holistyczne uznanie uczących się i ich uczenia się przez całe życie. W 40 rozdziałach, uczący się, uczenie się i praca są umiejscowione w kontekście edukacyjnym, organizacyjnym, społecznym, ekonomicznym i politycznym. Razem wzięte, malują one obraz zmieniającej się perspektywy, z której naukowcy z całego świata postrzegają rozwój zarówno w teorii, jak i praktyce, i odwzorowują zmiany w uczeniu się i pracy w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.