Home / News / Wspieramy najlepsze warszawskie licea

Wspieramy najlepsze warszawskie licea

scena, ranking, wystąpienie, mówca

XIII LO w Szczecinie i Technikum nr 7 w Nowym Sączu – to najlepsze szkoły ponadgimnazjalne w Polsce – wynika z XX jubileuszowego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W Warszawie najlepsi to XIV LO im. St. Staszica, II LO im. Stefana Batorego i VIII LO im. Władysława IV. Grupa Uczelni Vistula jest partnerem Rankingu Liceów Warszawskich a dr hab., prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i rekreacji z naszej Grupy, wręczała im nagrody. Gratulując zwycięzcom, rektor SGTiR zwróciła uwagę na szanse, jakie studia dają obecnie młodym ludziom – szczególnie nauka po angielsku, międzynarodowe środowisko i zagraniczne staże.

– Naszym celem, jako ludzi edukacji, jest tak Was przygotować do dorosłego życia, żebyście odnieśli sukces w międzynarodowym środowisku. Możecie tu, w Warszawie studiować po angielsku, już na studiach wyjeżdżać na zagraniczne staże i praktyki. Jesteście najlepsi, macie świat na wyciagnięcie ręki – od Waszych decyzji zależy, czy po niego sięgniecie. A naszą rolą jest Wam w tym pomóc – mówiła prof. Żyśko zachęcając do studiowania w Grupie Uczelni Vistula.

Ranking stworzono na podstawie sukcesów uczniów w olimpiadach przedmiotowych, wyników matur i egzaminów zawodowych.

Share this post
The university implements projects co-financed by the European Union
Vistula University in Pultusk

Vistula University in Pultusk

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Check details.