Home / News / Education in the XXI century – problems and challenges

Education in the XXI century – problems and challenges

Start: Thu, 07 Apr 2016, 09:00
End: Thu, 07 Apr 2016, 16:00

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie  zaprasza na konferencję naukową skierowaną do dyrektorów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych i doradców zawodowych EDUKACJA W XXI WIEKU – PROBLEMY I WYZWANIA, która odbędzie się 7 kwietnia 2016 roku .
Informacja o konferencji do POBRANIA TUTAJ

Czy wiedza jest źródłem konkurencyjności i innowacyjności gospodarki w aspekcie zmian społeczno-gospodarczych we współczesnym świecie? Jak wygląda aktualnie rynek pracy i jakie są oczekiwania pracodawców w zakresie kompetencji pracowników? Jakie możliwości ma kształcenie zawodowe we współpracy z pracodawcami? Czy nauczanie mobilne jest kluczem do pokolenia „Z”?  Jak wykorzystywać technologie informatyczne we współczesnej edukacji? Jak wygląda współpraca uczelni z biznesem i jakie szanse są marnowane w tym obszarze? Jakie zmieniają się paradygmaty nauczania i co to jest E-edukacja? Oraz – jakie są niezbędne kierunki zmian we współczesnej edukacji?

W trakcie konferencji spojrzymy na powyższe problemy dotyczące edukacji z wielu płaszczyzn – z perspektywy wykładowców uczelni wyższej i dyrektora szkoły oraz praktyków i przedstawicieli pracodawców.

Należy podkreślić, że współczesna edukacja spełnia szczególną rolę w przygotowaniu kadr w przedsiębiorstwach przyszłości. Kapitał ludzki uważany dziś jest za potencjalne źródło przewagi konkurencyjnej.

Warto jednak pamiętać, że „przyszłość ludzi młodych na rynku pracy zależy od zrozumienia wzajemnych problemów, często przeciwstawnych interesów zarówno osób wchodzących na rynek pracy, już obecnych, jak i samych zatrudniających”.

DO KOGO SKIEROWANA JEST KONFERENCJA?

Zapraszamy na konferencja dyrektorów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych oraz doradców zawodowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Udział w konferencji z publikacją artykułu w Zeszycie Naukowym Grupy Uczelni Vistula – 250 zł 

Artykuły prosimy o przesyłanie do 30.05.2016 roku na adres e.jedrych@vistula.edu.pl 
z dopiskiem Edukacja w XXI wieku – problemy i wyzwania.
Wzór przygotowania artykułu znajduje się w zakładce Informacje dla Autorów

Uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający udział w konferencji, 

Rejestracja na konferencję on-line do 5 kwietnia 2016

Share this post
The university implements projects co-financed by the European Union
Vistula University in Pultusk

Vistula University in Pultusk

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Check details.