Home / News / Turning Technologies Poland

Turning Technologies Poland

Start: Mon, 26 Oct 2015, 09:00
End: Mon, 26 Oct 2015, 17:00

Przygotuj się na długo oczekiwaną konferencję Turning Technologies Poland, w Warszawie. Będzie to zabawne i ekscytujące doświadczenie edukacyjne, różne od innych tego typu wydarzeń. Nie pozwól, aby ominęła Cię ta wyjątkowa okazja zdobycia ciekawej i przydatnej wiedzy.

Czego możesz oczekiwać:

W wydarzeniu wezmą udział użytkownicy produktów amerykańskiej firmy TurningPoint pochodzący z całego świata. Tematyka konferencji jest skierowana do wszystkich pracowników sektora edukacyjnego, niezależnie od reprezentowanej przez nich dziedziny nauki. W trakcie poszczególnych sesji wykładowych przedstawione zostaną różnorodne zagadnienia począwszy od wykorzystania interaktywnych systemów do udzielania odpowiedzi przez studentów (Student Response Systems) w strategii nauczania zwanej ‘instrukcją koleżeńską’ (Peer Instruction), poprzez rozwój umiejętności dokonywania samooceny przez uczących się, do sposobów zwiększenia zaangażowania studentów w proces nauki poprzez wykorzystanie w czasie wykładu łączy porównawczych – wszystko to w oparciu o najwyższej klasy praktykę i strategie pedagogiczne. Wzbogać swoją wiedzę na temat rozwiązań służących do oceniania pracy studentów i gromadzenia danych w trakcie sesji przygotowanych specjalnie na to wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Główny prelegent: 


Dr Eric Mazur 
Wykładowca fizyki i fizyki stosowanej na Uniwersytecie Harvarda, Dziekan Wydziału Fizyki Stosowanej. Metody dydaktyczne dr Mazura są powszechnie znane i stosowane na całym świecie w nauczaniu wielu dyscyplin naukowych. Jest on autorem i współautorem blisko 300 publikacji naukowych, licznych patentów, a także kilku książek, w tym, Peer Instruction: A User’s Manual.

Share this post
The university implements projects co-financed by the European Union
Vistula University in Pultusk

Vistula University in Pultusk

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Check details.