UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Grafika

Grafika

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

Poziom

II stopnia, magisterskie (2-letnie)

Język wykładowy

polski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

2

Cena od

10400 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Grafika

O studiach

Grafika – studia magisterskie na Wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula to kierunek adresowany do osób, które chcą samodzielnie działać twórczo i nie boją się artystycznych eksperymentów. To także idealny wybór dla tych, którzy chcą zająć się grafiką komputerową i są zainteresowani pracą opartą na doświadczeniach eksperymentalnych z wykorzystaniem wyobraźni, własnych umiejętności rysunkowych, fotografii i najnowszych osiągnięć druku cyfrowego.

Jeśli więc chcesz spełniać się zawodowo w obszarze grafiki komputerowej, zamierzasz realizować własne, oryginalne koncepcje artystyczne oraz umiejętnie i swobodnie korzystać z posiadanego warsztatu grafika, to dwuletnie studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie są właśnie dla ciebie. W ich trakcie zdobędziesz niezbędną wiedzę i specjalistyczne umiejętności. Możesz zostać samodzielnym artystą lub pracować jako grafik komputerowy. Rynek coraz bardziej potrzebuje kreatywnych grafików, którzy potrafią sprawnie posługiwać się najnowocześniejszymi narzędziami, w tym wyspecjalizowanym oprogramowaniem komputerowym.

Studia magisterskie Grafika są w pewnym zakresie kontynuacją studiów I stopnia. Staniesz jednak wobec wyzwań na wyższym poziomie niż w ramach programu licencjackiego. Rozwiniesz warsztat rysunku, malarstwa i ilustracji. Zyskasz biegłość w korzystaniu z wybranych środków przekazu i narzędzi. Rozwiniesz artystyczną niezależność i gotowość do samodzielnej pracy twórczej. Zrozumiesz specyfikę zarówno rynku artystycznego, jak i branży reklamowej. Poznasz także regulacje i zasady prawa o ochronie własności intelektualnej. Jednocześnie, realizując program studiów magisterskich na kierunku Grafika, otrzymasz wykształcenie w zupełnie nowych dla ciebie obszarach, np. kreacji video, multimediów czy fotografii alternatywnej. Nauczysz się korzystać z technologii AI.

W warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula stawiamy na praktyczny wymiar kształcenia. Zajęcia na kierunku Grafika na poziomie studiów magisterskich łączymy z rozwojem kreatywności w projektowaniu i nauką promocji przedsięwzięć na granicy sztuki i komercji. Na ostatnim semestrze zrealizujesz praktyki dyplomowe w wymiarze 460 godzin.

Grafika – studia magisterskie w Uczelni Vistula w Warszawie jest kierunkiem niezwykle twórczym i inspirującym. W trakcie studiów będziesz cieszyć się swobodą wypowiedzi i indywidualnym podejściem wybitnych, kreatywnych wykładowców, którzy są praktykami na rynku sztuki i reklamy.

Wymagania

Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia magisterskie na kierunku Grafika w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula, musisz spełnić następujące wymagania:

 • posiadać dyplom ukończenia studiów licencjackich;
 • ukończyć studia licencjackie lub magisterskie w obszarze sztuki lub innym – np. studia humanistyczne i ogólnoplastyczne;
 • pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną połączoną z prezentacją i autoanalizą dotychczasowego, autorskiego dorobku plastycznego.

Specjalności na kierunku Grafika

Wybierając tę specjalność znacznie poszerzysz wiedzę z zakresu technik graficznych, również w obszarze grafiki komputerowej. Studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pozwolą ci na tworzenie artystycznych eksperymentów z wykorzystaniem wyobraźni, własnych umiejętności rysunkowych czy fotografii. Stworzysz wiele unikatowych dzieł, obiektów przestrzennych oraz instalacji graficznych.

To specjalność zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą zająć się sztuką w wymiarze komercyjnym. Poszerzysz wiedzę z zakresu mediów analogowych i elektronicznych. Staniesz się świadomym twórcą, przygotowanym do pracy w obszarach związanych z kreacją. Zdobędziesz doświadczenie niezbędne do wdrażania własnych koncepcji artystycznych. Rozwiniesz kompetencje jako grafik komputerowy.

Pobierz ofertę specjalności
Grafika
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
Grafika
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

Program studiów

Program kierunku Grafika – studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie został tak ukształtowany, by w jak najszerszy sposób uwzględnić różnorodność środków wyrazu, jakimi posługuje się grafik, jak również wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu współczesnych odbiorców na prace graficzne. Program zawiera cele zawodowe i przygotowuje studentów do wykonywania takich profesji jak: projektant grafiki, grafik komputerowy DTP, grafik komputerowy multimediów, ilustrator, animator, fotograf.

Atuty studiów na kierunku Grafika

Twórcza samodzielność

Otrzymasz tytuł magistra sztuki. Będziesz samodzielnie i świadomie tworzyć dzieła artystyczne w wybranych przez siebie technikach.

Twórcza samodzielność

Projektowanie grafik

Opanujesz tworzenie własnych koncepcji opracowania i przygotowania materiałów graficznych do druku w różnych technikach, w oparciu o własną wyobraźnię, wiedzę plastyczną i odpowiednie umiejętności techniczne. Nauczysz się korzystać z technologii AI.

Projektowanie grafik

Bogate zaplecze

Podczas studiów nauczysz się obsługi specjalistycznych narzędzi i sprzętu pomocnego w tworzeniu unikatowych kreacji. Zdobędziesz solidne przygotowanie do dynamicznej pracy w świecie reklamy i nowych mediów.

Bogate zaplecze

Zawodowa gotowość

Dzięki nauce typografii, grafiki projektowej, a także zdobyciu wiedzy z zakresu marketingu i promocji, zyskasz kompetencje do tworzenia i wdrażania komercyjnych projektów np. w branży reklamowej.

Zawodowa gotowość

Wykładowcy praktycy

W trakcie studiów będą cię wspierać wybitni wykładowcy, którzy są praktykami na rynku sztuki i reklamy.

Wykładowcy praktycy

Studio fotograficzne

Zgłębisz tajniki fotografii, korzystając z nowoczesnego uczelnianego studia fotograficznego, które jest wyposażone w kamerę miechową wielkoformatową oraz aparat cyfrowy. W trakcie warsztatów poznasz zasady obsługi sprzętu fotograficznego i rodzaje oświetlenia, nauczysz się kompozycji i ekspozycji. Wykorzystasz wiedzę, umiejętności, sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia zdjęć reportażowych, reklamowych czy artystycznych.

Studio fotograficzne

Wystawy studenckich prac

To stały element życia Uczelni Vistula. Wystawy pokazują charakter oraz specyfikę prowadzonych zajęć. To wędrówka po meandrach wyobraźni studentów, która prezentuje ich warsztat, talenty i umiejętności, zaangażowanie, pasję, odwagę i pozytywną energię. Każda wystawa jest pretekstem do ciekawej dyskusji a także recenzowania prac kolegów. Wymiana opinii zawsze rozwija i inspiruje.

Wystawy studenckich prac

Kariera

Perspektywy zawodowe

Dyplom studiów magisterskich na kierunku Grafika otwiera możliwości podjęcia pracy w wielu ciekawych sferach.

SPECJALNOŚĆ GRAFIKA ARTYSTYCZNA

SPECJALNOŚĆ GRAFIKA ARTYSTYCZNA

 • ilustrator,
 • artysta grafik warsztatowy,
 • projektant w instytucjach kulturalno-artystycznych (m.in. galerie, teatry),
 • fotograf,
 • nauczyciel lub wykładowca sztuki, rysunku i malarstwa,
 • animator kultury,
 • pracownik domu kultury, świetlicy artystycznej,
 • organizator warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
 • instruktor zajęć plastycznych,
 • ilustrator w instytucjach, artystycznych studiach projektowych i agencjach reklamowych.
SPECJALNOŚC GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

SPECJALNOŚC GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

 • projektant w wydawnictwach,
 • projektant w artystycznych studiach projektowych, agencjach reklamowych i instytucjach kulturalno-artystycznych,
 • grafik w drukarniach,
 • specjalista ds. DTP,
 • grafik kreatywny,
 • art director,
 • projektant gier komputerowych,
 • projektant grafiki i multimediów,
 • nauczyciel albo wykładowca projektowania graficznego lub grafiki komputerowej,
 • organizator warsztatów projektowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Staże i praktyki studenckie

Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

mgr Dariusz Bryl

dr Magdalena Cybulska-Ziontek

Image for mgr Anna Dybowska

mgr Anna Dybowska

mgr Julia Fałat

Image for dr Jolanta Gołembiowska-Johnsson

dr Jolanta Gołembiowska-Johnsson

mgr Mikołaj Kamler

dr Marek Kowalski

dr Zuzanna Lewandowska

Image for dr Marcin Mikołajczyk

dr Marcin Mikołajczyk

dr Bartosz Milewski

dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

mgr Grzegorz Ostrowski

mgr Grzegorz Proniewski

mgr Robert Radziejewski

mgr Jan Siemion

Image for mgr Jan Smaga

mgr Jan Smaga

dr Justyna Staśkiewicz-Jonak

Image for mgr Jerzy Szafjański

mgr Jerzy Szafjański

mgr Jacek Urbański

Image for mgr Karolina Witowska

mgr Karolina Witowska

dr Michał Rojewski

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa online

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Konsultant Językowy w Biznesie

  Konsultant Językowy w Biznesie

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  Język polski oraz język angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Psychologia w biznesie

  Psychologia w biznesie

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Psychologia w biznesie online

  Psychologia w biznesie online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam

  Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Logistyka

  Logistyka

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Logistyka online

  Logistyka online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia

  Ekonomia

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska online

  Filologia angielska online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie

  Zarządzanie

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Informatyka online

  Informatyka online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, inżynierskie (3.5-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Informatyka

  Informatyka

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, inżynierskie (3.5-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Architektura

  Architektura

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu)

  Poziom

  I stopnia, inżynierskie (4-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

  Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Full-Stack Data Science

  Full-Stack Data Science

  Tryb

  Online

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Grafika

  Grafika

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie

  Zarządzanie

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia online

  Ekonomia online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes

  Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy) Hybrydowe

  Poziom

  Studia MBA (1.5-roczne)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  MBA – Dyplomacja

  MBA – Dyplomacja

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia MBA (1.5-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac

  Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Metodyka nauczania języków obcych

  Metodyka nauczania języków obcych

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1.5-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji

  Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski

  Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Tester oprogramowania

  Tester oprogramowania

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Administrowanie funduszami europejskimi

  Administrowanie funduszami europejskimi

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia

  Ekonomia

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Menedżer transportu drogowego

  Menedżer transportu drogowego

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Komunikacja techniczna

  Komunikacja techniczna

  Tryb

  Online

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego

  Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy) Hybrydowe

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie – Seminarium Doktorskie

  Zarządzanie – Seminarium Doktorskie

  Tryb

  Hybrydowe

  Poziom

  Seminarium doktorskie (1.5-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce

  Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Tryb

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Grafika

  Grafika

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Stosunki międzynarodowe

  Stosunki międzynarodowe

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Informatyka

  Informatyka

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (1.5-roczne)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie online

  Zarządzanie online

  Tryb

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie online

  Zarządzanie online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Stosunki międzynarodowe

  Stosunki międzynarodowe

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

  Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.